Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 150 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa van 150 m² bevindt zich op 13 minuten wandelafstand van BaoLoc College Of Technology And Economics en biedt een bubbelbad.

    Dambri Waterfall is op 850 meter afstand gesitueerd.

    Dit vakantiehuis beschikt ook over uitzicht op de tuin.

    Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een gedeelde keuken van de 2-badkamer villa. Donatoss's Pizza, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt binnen 15 minuten loopafstand ervandaan. Deze 2-slaapkamer Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa biedt gasten een mooie tuin met een terras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00

    Kameropties bij Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa

    Dit vakantiehuis beschikt ook over uitzicht op de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Voorzieningen foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Voorzieningen foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Voorzieningen foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Buitenkant foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Macro Details foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Andere info foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Buitenkant foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Voorzieningen foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Voorzieningen foto Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa Buitenkant foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 150 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +

    Locatie bij Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, in dit vakantiehuis is een gedeelde keuken beschikbaar.
    • Is deze villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar deze villa.
    • Biedt Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Tho Non Garden - Bao Loc Center 02 Villa